پرش به محتوا
خانه »  آموزش ترید ارزهای دیجیتال (معمولاً به عنوان ترید کریپتوکارنسی مشهور است)

 آموزش ترید ارزهای دیجیتال (معمولاً به عنوان ترید کریپتوکارنسی مشهور است)

 • از

برای آموزش ترید ارزهای دیجیتال (معمولاً به عنوان ترید کریپتوکارنسی مشهور است) در بازار فارکس، می‌توانید از منابع آموزشی زیر استفاده کنید:

 1. دوره‌های آنلاین: برخی از وبسایت‌ها و پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، دوره‌های ترید کریپتوکارنسی را ارائه می‌دهند. برخی از منابع معروف شامل Udemy، Coursera، CryptoCompare و Coinbase هستند. با جستجوی دوره‌های ترید کریپتوکارنسی در این منابع، می‌توانید دوره‌های مناسب را پیدا کنید.
 2. وبینارها و کنفرانس‌ها: برخی از کنفرانس‌ها و وبینارها در حوزه ترید کریپتوکارنسی برگزار می‌شوند. شرکت در این رویدادها می‌تواند به شما امکان بیشتری برای یادگیری از صاحبان تجربه و تریدرهای حرفه‌ای بدهد.
 3. منابع آموزشی آنلاین رایگان: برخی از وبسایت‌ها و کانال‌های YouTube، مقالات و ویدئوهای آموزشی رایگان در حوزه ترید کریپتوکارنسی ارائه می‌دهند. مثال‌هایی از این منابع شامل CoinDesk، CoinMarketCap و CryptoSlate هستند. با جستجوی موضوعات مربوطه در این منابع، می‌توانید به منابع آموزشی برتر دسترسی پیدا کنید.
 4. جامعه‌های آنلاین: عضویت در جامعه‌ها و گروه‌های آنلاین مرتبط با ترید کریپتوکارنسی می‌تواند به شما ارتباط با سایر تریدرها و اشتراک تجربیات و نکات مفید کمک کند. این جامعه‌ها معمولاً در پلتفرم‌هایی مانند Reddit، Telegram و Discord فعالیت می‌کنند.
 5. کتاب‌ها: همچنین، می‌توانید از کتاب‌های مرجع در حوزه ترید کریپتوکارنسی استفاده کنید. برخی از کتاب‌های معتبر شامل “Technical Analysis of the Financial Markets” اثر John J. Murphy، “Cryptocurrency Trading & Investing” اثر Aimee Vo و “The Art of Crypto Trading” اثر Alan Norman هستند.ساده ترین تعریف ارز دیجیتال برای افراد مبتدی می توانیم بگوییم یک پول مجازی است که در اینترنت وجود دارد که بر بستر بلاک چین است. ارز دیجیتال رمز نگاری شده و غیر متمرکز است رمز ارز نام دیگرارز دیجیتال است، معروف ترین رمز ارز بیت کوین است.

  تعداد ارز های دیجیتال هر روز روبه افزایش است در حال حاضر بیش از 5000 ارز دیجیتال وجود دارد به غیر از بیت کوین، اتریوم سولانا تتر دوج کوین شیبا از دیگر ارز های معروف هستند.

  کیف پول ارز دیجیتال

  والت یا کیف پول ارز دیجیتال مثل حساب بانکی است و در آن ارزهای دیجیتال نگه داری می شوند هر کیف پول از تعدادی از ارزها پشتیباتی می کند کیف پول ها به دو صورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشند که مدل سخت افزاری قابل حمل می باشد (البته کیف پول های کاغذی و ذهنی هم وجود دارید اما به دلیل کم استفاده بودن به ذکر نام آن ها بستده می کنیم).

  این دوره به گونه ای طراحی شده است که همه بتوانند آن را درک کنند. آنچه در این دوره می آموزید بر اساس نتایج تمام روش های اثبات شده است. این آموزش ها بیش از 2 سال است که به افراد مختلف ارائه می شود و نتایج فوق العاده ای در زندگی و کسب و کار آنها به همراه داشته است.

  اگر می خواهید بدانید این نتایج چگونه به دست می آید و اگر می خواهید از میوه ها در زندگی واقعی استفاده کنید، این دوره را بگذرانید و دقیقاً همان چیزی را که به شما می گوید انجام دهید. بیشتر نکات ذکر شده در این دوره در تمامی بازارهای مالی مانند فارکس، بورس و غیره قابل استفاده است.

  بلاک چین چیست (Blockchain)؟

  بلاک چین به معنای زنجیره ای از بلاک ها است اطلاعات میان اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود تا امکان دستکاری و هک به حداقل برسد.

  داده‌های بلاک چین در یک کامپیوتر یا سرور خاص ذخیره نمی‌شوند هر کامپیوتری که به شبکه متصل می‌شود و یک کپی از بلاک چین را دریافت می‌کند، نود (Node) می‌گویند.ه

  بیت کوین چیست چگونه استخراج می شود ؟

  بیت کوین معروف ترین ارز دیجیتال است در سال 2009 توسط فرد یا گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو بر روی بلاک چین راه اندازی شد.بیت کوین یک برنامه متن باز است یعنی شبکه بیت کوین هیچ مالکی ندارد و همه می توانند استخراج انجام دهند. یک ویژگی دیگر بیت کوین تعداد کوین های آن محدود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *