پرش به محتوا
خانه » لایسنس ManageEngine

لایسنس ManageEngine

  • از

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در حوزه مانیتورینگ شبکه، ManageEngine License ( لایسنس ManageEngine ) می باشد. این نرم افزار با قابلیت استفاده در سطح بالا با بیش از ۴۰،۰۰۰ مشتری در سراسر جهان، از چارچوب های بزرگ مدیریت شبکه به حساب می آید. بخش نرم افزاری مدیریت IT Enterprise از شرکت ZOHO Corp است که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شده و تا سال ۲۰۰۹ به عنوان شرکت AdventNet شناخته شده است ZOHO Corp. خدمات گسترده ای را برای مشتریان IT، لایسنس شبکه و ارتباطات ارائه می دهد.  ZOHO Corp  با گذشت سالها به رشد قابل توجهی دست یافته است.

کار اصلی این نرم افزار ارائه گزارشات فوق العاده و کم نظیر از فایل سرور و فولدر های به اشتراک گذاشته به همراه تمامی تغییرات انجام شده روی آنها  می باشد،  در واقع به کمک این نرم  افزار می توان کاملترین گزارشات و نمودار های منطقی و گرافیکی را از فایل سرور و فولدر های مورد استفاده در شبکه و سیستم ها و کاربرانی که از این فایل ها استفاده کرده اند و  بر اساس انواع مختلفی از فیلتر ها بدست آورد.

ویژگی های لایسنس ManageEngine

از ویژگی های مهم این نرم افزار پرکاربرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- محیط نرم افزار Manageengine تا حد بالایی Admin Friendly است و به راحتی تمامی منوهای موردنیاز در دسترس می باشد.

2- علاوه بر نمودار های بینظیر در این نرم افزار شما میتوانید انواع خروجی های لازم بر اساس فرمت های XLSX , PDF , HTML ,CSV را نیز داشته باشید و تحلیل خود را به آسانی و با روش های مختلفی انجام دهید.

3- از دیگر ویژگی های مهم این نرم افزار دریافت Alert  در ایمیل می باشد. شما می توانید به کمک یک SMTP سرور، گزارشات را از طریق ایمیل خود به راحتی دریافت کنید.

4 – شما میتوانید چندین سرور و نرم افزار را از روی NAS و … به سادگی به این سرور اضافه کنید و با توجه به ماهیت Web base بودن آن به راحتی و از طریق یک مرورگر میتوانید تمامی گزارشات و دسترسی را کنترل و تنظیم نمایید.

5- تمامی گزارشات تغییرات فایل ها اعم از Create , Modify , Delete Rename ,Move,Change permission , Read event و … به سادگی در این نرم افزار در دسترس بوده و انواع گزارشات و فیلتر ها بر اساس افراد،  زمان، فایل سرور، مکان قرارگیری فایل و اسم سیستمی که ارتباط را برقرار کرده است قابل استفاده می باشد . همچنین به کمک گزارشات دلخواه میتوانید ترکیبی از خروجی های مختف را بدست آورید . میتوانید فایل های با بیشترین استفاده و یا کمترین استفاده را بدست آورید و فایل های با حجم بالا یا با حجم پایین را، Hidden  و بر اساس فرمت فایل گزارشات متنوعی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *